Zarezerwuj wizytę w Twoim domu.

Personalna opieka nad zwierzakiem - bez rozbijania świnki.

Tysiące szczęśliwych zwierząt.

Czy Twój pies jest szczęśliwy, gdy drzemie w domu przez cały dzień - a może szukasz kogoś dla kota? Zamiast opiekuna w pełnym wymiarze godzin, zarezerwuj kogoś, kto wpadnie kilka razy dziennie, aby nakarmić i sprawdzić Twoje zwierzęta. Wizyty w domu są świetne dla:
  • Psów o niskich wymaganiach.
  • Kotów i zwierząt w klatkach.
  • Pomocy w małych zadaniach domowych.
  • Rezerwacjach długoterminowych.

Zarezerwuj uslugę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe.

  • Nie musisz przenosić swojego zwierzaka. Twój opiekun zatrzyma się aby nakarmić, pobawić się i przytulić Twojego zwierzaka tyle razy, ile chcesz. A najlepsza część? Twój najlepszy przyjaciel pozostanie na swoim terytorium.
  • Psi opiekunowie, którym możesz zaufać.
  • Każdy opiekun na stronie został ręcznie sprawdzony i zatwierdzony przez zespół Dogomo.
  • Martwisz się, że będzie drożej niż w hotelu? Dowiedz się, ile kosztują przyszli opiekunowie Twojego psa.
  • Śliczne aktualizacje zdjęć i wiadomości które są przesyłane przez Dogomo wprost na Twój telefon!

Zrelaksuj się, masz nasze plecy.

Płatności bezgotówkowe

Płatności bezgotówkowe

Płać szybko i bezpiecznie - bez gotówki i napiwków. Twój opiekun automatycznie otrzyma zapłatę dwa dni po wykonaniu udanej usługi.

Ubezpieczenie Premium

Ubezpieczenie premium

Bezpieczeństwo psów jest naszym najwyższym priorytetem. Każdy pobyt zarezerwowany za pośrednictwem Dogomo objęty jest ubezpieczeniem premium.

Gwarancja rezerwacji

Gwarancja rezerwacji

Nie zdarza się to często, ale jeśli Twój opiekun musi anulować spotkanie w ostatniej chwili, będziemy pracować aby znaleźć nowego.

Wsparcie klasy światowej

Wsparcie klasy światowej

Masz pytanie? możesz wysłać nam wiadomość w każdej chwili.

Wizyta w domu

Prawie każdy właściciel psa kiedyś to przeżył. Chciałby wyjechać na krótki urlop lub pojawia się wyjazd służbowy, a wtedy pojawia się pytanie 'Co zrobić z moim pupilem?'. Jeśli Twój pies dobrze znosi samotność i nie potrzebuje ciągłej opieki to być może powinnaś/powinieneś zainteresować się wynajęciem osoby, która odwiedzi go chociaż raz dziennie. Dzięki temu Twój pies zyska kogoś kto pobawi się z nim chwilę, wypuści na świeże powietrze, a poza tym nakarmi i uzupełni wodę. Wynajęcie takiej osoby pozwala również na regularną kontrolę stanu domu podczas naszej nieobecności.

Na czym polega wizyta w domu właściciela psa?

Wizyta jak sama nazwa wskazuje jest 30 minutowymi odwiedzinami opiekuna w trakcie których sprawdzi on czy u Twojego pupila wszystko dobrze. Uzupełni wodę i karmę w miskach oraz chwilę dotrzyma psu towarzystwa podczas Twojej nieobecności. Już podczas planowania wizyty dużo zależy od tego czy nasz pupil przebywa na codzień w domu/mieszkaniu czy na zewnątrz. Jeśli większość czasu spędza w domu to opiekun wypuści go ogródek lub wyprowadzi za dopłatą. Wymaga to jednak dostępu do mieszkania, więc potrzebne będzie wcześniejsze spotkanie z opiekunem i dogadania szczegółów, przekazania kluczy lub kodu dostępu do domu. W trakcie takiego spotkania możesz dodatkowo ocenić czy opiekun jest osobą godną Twojego zaufania, a także zaobserwować jak zachowuje się względem Twojego psa. W przypadku psa żyjącego na zewnątrz sprawa jest prostsza, gdyż wymaga umożliwienia dostępu jedynie do ogrodu/podwórza. Często osoba oferująca usługi wizyty w domu właściciela psa jest w stanie wykonać dodatkowe czynności, które opisane są w jej profilu. Warto zapoznać się z nimi lub zapytać o nie podczas rozmowy z opiekunem.

O czym należy pamiętać przed wynajęciem opiekuna

Jak zorganizować wizytę w domu?

Znalezienie ogłoszenia osoby oferującej wizyty w domu właściciela psa można rozpocząć od przejrzenia serwisów ogłoszeniowych lub Facebooka. W przypadku Dogomo, aby sprawdzić dostępność opiekunów oferujących takie usługi w okolicy należy skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie Znajdź opiekuna. W otrzymanych wynikach pojawią się profile opiekunów w których znajdują się bardziej szczegółowe informacje na ich temat, również takich jak posiadane umiejętności. Posiadając konto użytkownika Dogomo wystarczy utworzyć profil psa, a następnie nawiązać kontakt poprzez aplikację lub stronę internetową.

Dlaczego warto skorzystać z usług Dogomo?

Dzięki Dogomo możesz w łatwy sposób znaleźć opiekuna dla swojego psa spośród osób mieszkających w Twojej okolicy, sam dokonać wyboru na podstawie przedstawionych przez opiekuna informacji, opinii innych właścicieli i proponowanej ceny usługi. Część opiekunów w ramach opieki może pobawić się lub przeprowadzić krótkie przypomnienie nauczonych już przez niego komend. Korzystając z usług opiekuna możesz spokojnie i z czystym sumieniem zająć się załatwianiem swoich spraw wiedząc, że Twój pies jest w dobrych rękach. Dzięki aplikacji Dogomo możesz utrzymywać ciągły kontakt z wybranym opiekunem, otrzymywać wiadomości tekstowe, zdjęcia oraz krótkie raporty na swój telefon. Pamiętaj, że w przypadku niezadowolenia z usług opiekuna możesz zgłosić do nas reklamacje. Jeśli okaże się ona zasadna dokonamy zwrotu kosztów na Twoje konto.