Wyprowadzanie na nowym poziomie.

Witamy w największej w kraju sieci wyprowadzaczy psów.

Kiedy natura wzywa, nasi wyprowadzacze są do usług.

Nie zawsze możesz przewidzieć czy przytrafi Ci się szalony dzień, ale możesz przewidzieć potrzeby swojego psa. Zamiast wracać do domu, zarezerwuj 30-minutowy spacer. Twój wyprowadzacz może zatrzymać się tyle razy, ile potrzebujesz - w dowolne dni, kiedy ich potrzebujesz.

Zarezerwuj uslugę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe.

  • Wyprowadzacze, którym możesz zaufać. Każdy wyprowadzacz na stronie został poddany przeglądowi i zatwierdzony przez zespół Dogomo. Ukończył także ogólną weryfikację.
  • Psi opiekunowie, którym możesz zaufać.
  • Śliczne aktualizacje zdjęć i wiadomości które są przesyłane przez Dogomo wprost na Twój telefon!

Zrelaksuj się, masz nasze plecy.

Płatności bezgotówkowe

Płatności bezgotówkowe

Płać szybko i bezpiecznie - bez gotówki i napiwków. Twój opiekun automatycznie otrzyma zapłatę dwa dni po wykonaniu udanej usługi.

Ubezpieczenie Premium

Ubezpieczenie premium

Bezpieczeństwo psów jest naszym najwyższym priorytetem. Każdy pobyt zarezerwowany za pośrednictwem Dogomo objęty jest ubezpieczeniem premium.

Gwarancja rezerwacji

Gwarancja rezerwacji

Nie zdarza się to często, ale jeśli Twój opiekun musi anulować spotkanie w ostatniej chwili, będziemy pracować aby znaleźć nowego.

Wsparcie klasy światowej

Wsparcie klasy światowej

Masz pytanie? możesz wysłać nam wiadomość w każdej chwili.

Wyprowadzanie psa

Wyprowadzanie psa jest nieodłączną częścią dnia każdego właściciela. Każdy z nas, posiadający pupila, stara się wyjść z nim przynajmniej dwa razy dziennie. Niestety ze względu na coraz większe tempo życia i piętrzące się obowiązki coraz częściej spacer z psem musi zaczekać lub zastępowany jest jego wypuszczeniem na ogródek. Chociaż nam może się wydawać, że nie ma to znaczenia to szczególnie dla psów myśliwskich nie jest to dobre rozwiązanie. Częste wypuszczanie na ogródek może rozleniwić ich psi zmysł węchu ze względu na ograniczoną liczbę dostępnych na działce zapachów. Z tego powodu warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług dog-walkera – osoby, która zajmuje się wyprowadzaniem psów za pieniądze. Dzięki temu nasz pupil otrzyma odpowiednią opiekę nawet gdy Ty nie będziesz mieć na to czasu.

O czym należy pamiętać podczas spaceru?

W pierwszej kolejności należy pomyśleć o bezpieczeństwie naszego pupila jak i innych. Jeśli posiadasz dużego psa, należacego do jednej z agresywnych ras lub poprostu nie dogaduje się z innymi zwierzętami to warto kupić odpowiedni kaganiec , a jeśli to potrzebne to również obroże. W znaczący sposób ułatwi to kontrolowanie psa w trakcie spaceru i ograniczy niebezpieczne sytuacje w przypadku kontaktów z innymi zwierzętami. Druga sprawa to dobranie odpowiedniej obroży do charakteru naszych spacerów. Podstawowe to:

Z tą wiedzą możesz wybrać się do sklepu i zakupić odpowiednią smycz dla swojego pupila. Być może warto byłoby wprowadzić jakieś urozmaicenie w trasach spaceru i kolejnym razem wybrać się z nim do lasu? Trzecie i nie mniej ważne jest pamiętanie o swoich obowiązkach jako właściciela psa lub osoby wyprowadzającej psa. Wiele mówi się o zalewaniu okolicy przez psie odchody. Warto zaopatrzyć się w przypinany lub połączony z smyczą pojemnik na worki/odchody. Ułatwi nam to sprzątanie po naszym pupilu w miejskiej okolicy. Mały gest, ale jakże potrzebny w dzisiejszym mieście.

Jak zorganizować wyprowadzanie psa przez osobę prywatną?

Wyprowadzacza psów lub dog-walkera można znaleźć na serwisach ogłoszeniowych czy nawet Facebooku. Również Dogomo pozwala na szybkie znalezienie wyprowadzacza w okolicy poprzez wyszukiwarke znajdującej się na stronie Znajdź opiekuna. Każda osoba oferująca swoje usługi przedstawia w swoim profilu szereg wymaganych informacji na temat własnej osoby, swoich umiejętności, jak i cennik swoich usług. Po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby zarezerwowanie terminu jest bardzo proste. Po założeniu konta, wystarczy dodać profil psa i nawiązać kontakt z dog-walkerem poprzez stronę lub aplikacje na telefon. Zalecamy wybrać się na pierwszy spacer razem z opiekunem i przeprowadzić spotkanie zapoznawcze pomiędzy psem, a wybraną osobą. Pozwoli to sprawdzić 'chemię' pomiędzy nimi i ocenić czy wybrany opiekun jest właściwy dla naszego pupila.

Dlaczego warto skorzystać z usług Dogomo?

Dzięki Dogomo możesz w łatwy sposób znaleźć dog-walkera dla swojego psa spośród osób mieszkających w Twojej okolicy, sam dokonać wyboru na podstawie przedstawionych przez opiekuna informacji, opinii innych właścicieli i proponowanej ceny usługi. Część opiekunów w ramach spaceru może pobawić się lub przeprowadzić krótkie przypomnienie nauczonych już przez niego komend. Korzystając z usług opiekuna możesz odpocząć po wyczerpującym dniu lub zająć się innymi obowiązkami wiedząc, że Twój pies jest w dobrych rękach. Dzięki aplikacji Dogomo po przeprowadzonej usłudze możesz otrzymać raport pokazujący trasę jaką przebył Twój pupil w trakcie spaceru, otrzymać zdjęcia lub utrzymywać kontakt z opiekunem. Pamiętaj, że w przypadku niezadowolenia z usług opiekuna możesz zgłosić do nas reklamacje. Jeśli okaże się ona zasadna dokonamy zwrotu kosztów na Twoje konto.